FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Promy Włochy

Włochy pasażera i bilety promy samochodowe

Włochy bilety promowe, prom rozkładów jazdy i dane osobowe pasażera na promy Włochy pożeglować do i z Włoch.

Rezerwacja biletów promowych Włochy ma nigdy był łatwiejszy, Porównaj wszystkie ceny promów Włochy w czasie rzeczywistym i dokonać rezerwacji najtańszych dostępnych Włochy bilety na prom z Ancona, Àrbatax, Bar, Barcellona i Bari, Bastia, Brindisi, Cagliari, Calvi, Casamicciola, Catania, Civitavecchia, Corfu, Dubrownik, Durres, Genua, Golfo Aranci, Hvar, Igoumenitsa, Sami, Lipari, Livorno, Lussino, Malta, Napoli, Olbia, Palermo, Panarea, Patras, Paxi, Pescara, PiombinoPola, Ponza, Porec, Porto Torres, Portoferraio, Rabac, Rio Marina, Rovigno, Salerno, Salina, Savona, Split, Spalato, Stari Grad, Stromboli, Tanger Med, Termini Imerese, Trapani, Tunis, Umago, Valencia, Venice, Ventotene, Vis, Vlora, Vulcano, Zadar, Zakynthos, Zakynthos online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Podróż do Włoch promem jest szybki, łatwy i bezstresowy sposób stać się tam i z powrotem znowu.Zarezerwuj Tanie Włochy bilety na prom rejs z Czarnogóry linii, Adria promy, niebieska linia, ANEK Superfast, minojski, Jadrolinija, SNAV, Tirrenia, Grimaldi linie, Superfast, Adriatica Traghetti, Europejskiej Seaways, Venezia Lines, Moby, Corsica Ferries, Agoudimos Lines, Endeavor linie, Europejskiego Sealines, Red Star Ferries, Grandi Navi, linie ANEK i CTN promowe online i cieszyć się więcej wyboru i elastyczności.

Z najnowszych promy Włochy przejście informacji i rozkłady jazdy wszystkich rejsów z Włoch w tym informacji na temat portów promowych i informacje turystyczne na temat miejsc i nasze szczegółowe mapy trasa i miasto będzie pomoc Działka twój Włochy prom podróż.

Porównaj, dokonać rezerwacji i płać mniej za bilety Włochy promy do i z Ankony, Àrbatax, Bar, Barcelona, Bari, Brindisi, Cagliari, Bastii, Calvi, Casamicciola, Catania, Civitavecchia, Corfu, Dubrownik, Durres, Genua, Golfo Aranci, Hvar, Lipari, Sami, Igoumenitsa, Livorno, Lošinj, Malta, Naples, Olbia, Palermo, Panarea, Paxos, Pescara, Patras, Piombino, Pula, Porec, Ponza, Porto Torres, Portoferraio, Rio Marina, Rabac, Rovinj, Salerno, Savona, Salina, Split, podzielone, Stari GradStromboli, Tanger Med, Termini Imerese, Trapani, Tunis, Umag, Walencja, Venice, Ventotene, Vis, Vlora, wulkan, Zadar, Zakynthos, Zakynthos żeglarstwo z Czarnogóry linii, Adria promy, niebieska linia Superfast, ANEK, minojski, Jadrolinija, SNAV, Tirrenia, linie Grimaldi, Superfast Ferries, Adriatica,Europejskiej Seaways, Venezia Lines, Moby, Corsica Ferries, Agoudimos linie, Endeavor linie, Europejskiego Sealines, Red Star Ferries, Grandi Navi, linie ANEK i CTN prom linii wwww.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

 

Promy Włochy
Rezerwację & ceny biletów


Bilety promowe Włochy
do i z Ankony, Àrbatax, Bar, Barcelona, Bari, Brindisi, Cagliari, Bastii, Calvi, Casamicciola, Catania, Civitavecchia, Corfu, Dubrownik, Durres, Genua, Golfo Aranci, Hvar, Lipari, Sami, Igoumenitsa, Livorno, Lošinj, Malta, Naples, Olbia, Palermo, Panarea, Paxos, Pescara, Patras, Piombino, Pula, Porec, Ponza, Porto Torres, Portoferraio, Rio Marina, Rabac, Rovinj, Salerno, Savona, Salina, Split, podzielone, Stari Grad, Stromboli, Tanger Med, Termini Imerese, Trapani, Tunis, UmagValencia, Venice, Ventotene, Vis, Vlora, wulkan, Zadar, Zakynthos, Zakynthos online z góry cieszyć ceny najtańszych biletów dostępne promem.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę na wybrane trasy promowe Włochy, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Aby uzyskać prom Włochy cena biletu i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.

Więcej informacji na temat Włoch

Włochy ma więcej miejsc światowego dziedzictwa Unesco, niż jakikolwiek inny kraj na ziemi.

Jego wielki città d'arte (miast sztuki), podobnie jak Rome, Wenecji i Florencji, zostały przyciąga turystów, przez wieki i nie bez powodu.Czasami wydaje się, że kraj spoczywa na laurach artystycznych.To nie jest całkowicie prawdziwe.

Mediolan, finansowego centrum kraju, stworzył jeden z targów handlowych największych i najnowocześniejszych w Europie i jest planowanie główne osiedle złożone, w samym sercu miasta CityLife.Wenecja jest prawdopodobnie miasto, że wygląd, zmieniane co najmniej w ciągu dziesięcioleci, ale niedawno otworzył gładki nowy most nad kanałem, spektakularne sztuki współczesnej przestrzeni w Punta della Dogana.

Obok Włoch skarby sztuki znajdziesz wiele nie będziesz się nudził na wsi.Narty w Alpach, wycieczka Dolomity lub nurkować Złotego Wybrzeża Sardynii.

Portret, Wenecja, Włochy

Ćpunów adrenaliny można złapać fajerwerki na Sycylii lotnych wulkanów.Ale jak wszystkie tego, podróż do Włoch jest o docieranie się stylu życia.To jest temat na biegu jałowym przy kawie w kawiarni od strony ulicy lub utrzymujące się przez długi obiad w gorącym słońcu śródziemnomorskich.

Najbardziej popularne atrakcje turystyczne / atrakcji turystycznych we Włoszech

Asyż : Jest popularnym miejscem w regionie Umbria, w zielonym sercu Włoch; Asyż była miejscem narodzin Świętego Franciszka (San Francesco), który jest patronem Włoch.Jest to spokojne miejsce, z muzeów, kościołów, ruiny i saint Francis Bazyliki Grobu Świętego Franciszka, gdzie są przechowywane.Wielu wierzących podróży do tego miejsca dla pielgrzymki.

Galleria dell'Accademia : To jeden z najważniejszych muzeów na świecie; miejsce to oferuje słynnej rzeźby Michelangelo´s: David i wspaniałą kolekcję obrazów i inne bezcenne rzeźby zorganizowana w 24 pokojach.

Krzywa Wieża w Pizie : Krzywa Wieża w Pizie jest uważany za ikonę Włoch i Europy; jest to wspaniały budynek, bo wygląda na to, aby przeciwstawić się grawitacji z chudego o 5.5 stopni.Krzywa Wieża w Pizie jest obowiązkowy przystanek podczas podróży do Pisa, Włochy; do 2004 roku ludzie nie mógł wspiąć się na wieżę ze względów bezpieczeństwa, ale teraz można wspinać 294 kroki spiralne schody; to podświetlenie nie jest znany tylko pochylony, jest również słynie z projektowania i architektury romańskiej stosowane, została zbudowana dzwonnica katedry i cmentarz.

Wulkan Etna : Wulkan Etna znajduje się na Sycylii i jest najbardziej aktywny wulkan w Europie i każdym razem, kiedy to wybucha wygląda bardziej chwalebnego, nakładania i Sicily krajobraz zmienia się niesamowite obrazy.
Wulkan Etna jest nie tylko najbardziej imponujących wulkan; to także największe góry we Włoszech i liczy się z bogatej fauny, który obejmuje różne gatunki zwierząt, takie USA jaszczurki, lisy, wiewiórki, koty, sokoły i ptaków jak również rośliny.

Palazzo Te : Palazzo Te jest imponującym budynku w stylu manierystycznym; jego budowa (1524-1534) zlecono słynnego szczęśliwej.Budynek ma wspaniałe pokoje z wielką kolekcję Mezopotamii i sztuki manieryzmu produkcje artystów od czasów starożytnych.

Koloseum : To jest jednym z najbardziej imponujących budynków w okolicy: Włochy, był początkowo znany jako amfiteatr Flawiuszów; w czasach starożytnych była największa arena widowiskowo publicznych i opisywany różnych pokazuje z komedie w godzinach porannych na Gladiatora imprezy w godzinach popołudniowych.Rzymianie wykorzystali lwy na popołudniowe imprezy, zwierzęta te były zagłodzone na trzy dni przed konkursem i jeśli zwierzęta nie mógł zabić gladiatorów to oni zostali zabici przez mężczyzn wytrenowany wobec czynić ów.

Trattoria Corrieri : To jeden z najważniejszych restauracji we Włoszech; w tej restauracji trattoria można spróbować najlepszych włoskich typowe dania kuchni z doskonałą atmosferę i w rozsądnych cenach.Tutaj można cieszyć się pięć rodzajów szynki i prawdziwy ser parmezan, a także inne niesamowite dania w to trattoria; Ciesz się najbardziej pyszne jedzenie i zapomnieć o reszcie.Trattoria Corrieri znajduje się w Via Conservatorio, Parma, Italia i można z nimi skontaktować przez telefon: + 39 0521 234426.

Jezioro Como : Jezioro Como jest znane jezioro wokół Włoch i najgłębsze zbyt; wielu turystów uważają, że idealne romantyczne miejsce z powodu jego piękne krajobrazy i ośrodek wioski. Jezioro znajduje się w dzielnicy północnej jeziora otoczone wzgórzami i górami.Skoro się tam dostać, można cieszyć się ekscytujących festynów, które większość z nich są obchodzone w czerwcu i wrześniu lub jeżeli planują Państwo przyjazd w kolejny sezon można wybrać się w rejs wokół jeziora lub innych form aktywnego wypoczynku, takie jak połowowych, kolarstwo górskie, piesze wędrówki, narciarstwo lub odwiedzenia atrakcji, które oferuje Ci.

Włochy

Włochy znajduje się w południowej Europie, na Półwysep Apeniński i graniczy z Morzem Śródziemnym, które odbywają się dwa włoskie wyspy Sardynii i Sycylii.

Włochy to wielki kraj pełen historii i kultury, który w dalszym ciągu facinate świata.Jest to kraj pełen piękna, sztuki i mody, wszystkie te są mieszane dać Włochy magiczną atmosferę i urzekają turystów z każdego zakątka świata.

Odkrywanie Włochy  może być przyjemne i niezapomniane przeżycie, każdym rogu tego pięknego kraju przeniesie Cię w czasie do czasów starożytnych i wola rozpoznawać jego wielki rozwój aż do dziś.Włochy oferuje bezkonkurencyjne turystycznych, takich jak Florencja i artystyczne i mody, Rzymu, stolicy znany jako wieczne miasto, Wenecji, romantyczne miasto zbudowane pod wodą, Verona, nakładające ustawienie miasta dramatu "Romeo i Julia" i Mediolanu, najmodniejszych miast we Włoszech.

Włochy ma niezliczoną ilość miejsc do odwiedzenia i cieszyć się.Po pierwsze wiszące krzywej wieży w Pizie lub Torre di Pisa w języku włoskim, który znajduje się w Piazza dei Miracoli, Wieża została zbudowana w stylu romańskim i zaczęło się oprzeć się od jego konstrukcji i jest to symbol Włochy i atrakcji turystycznych.

Sheduled promami i wodolotami usługi zapewniające pasażera i samochód prom usługi pokrywa linii brzegowej we Włoszech.Włochy ma około 8,490 kilometrów wybrzeża, które są obsługiwane przez ponad dwadzieścia operatorów promów renomowanych jak Ferrovie dello Stato, Grandi Traghetti, Tirrenia Navigazione i Moby Lines.

Wszystkie wyspy w Sardynii i Sycylii są podłączone do portów Genua Livorno, La Spezia i Neapolu.Są również międzynarodowe połączenia promowe między Włochy.Afryka Północna i innych krajach europejskich.

Kliknij tutaj Aby dokonać rezerwacji na prom do Włoch

Mapa miasta Włochy

 


Najlepsze dostępne Włochy promy bilet cena gwarancji

Gwarancja najlepszej ceny bilety promowe Włochy

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu naszych najniższych dostępnych Włochy prom cena biletu i nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy wybrany prom Włochy do lub z Ankony, Àrbatax, Bar, Barcellona, Bari, Bastia, Brindisi, Cagliari, Calvi, Casamicciola, Catania, Civitavecchia, Corfu, Dubrownik, Durres, Genua, Golfo Aranci, Hvar, Igoumenitsa, Sami, Lipari, Livorno, Lussino, Malta, Napoli, Olbia, Palermo, Panarea, Patras, Paxi, Pescara, Piombino, Pola, Ponza, Porec, Porto Torres, Portoferraio, Rabac, Rio Marina, Rovigno, Salerno, Salina, Savona, Split, Spalato, Stari GradStromboli, Tanger Med, Termini Imerese, Trapani, Tunis, Umago, Valencia, Venice, Ventotene, Vis, Vlora, Vulcano, Zadar, Zakynthos lub Zakynthos, na płycie typu zakwaterowania i pojazdu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu promowego Włochy tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby zarezerwować Włochy bilety na prom prosimy Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Włochy promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W ferryto.pl są w stanie uzyskać żywe promowe Włochy ceny biletów, sprawdź dostępność i książki Włochy samochodu i prom pasażerski bilety na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym z operatorów promów włoski Czarnogóra linie, Adria promy, niebieska linia, ANEK Superfast, minojski, Jadrolinija, SNAV, Tirrenia, Grimaldi linie, Superfast, Adriatica Traghetti, Europejskiej Seaways, Venezia Lines, Moby, Corsica Ferries, Agoudimos Lines, Endeavor linie, Europejskiego Sealines, Red Star FerriesGrandi Navi, linie ANEK i CTN prom linii ponad 1200 trasach promowych w UK, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, nad Morzem Śródziemnym, Morzem Bałtyckim i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj