FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Promy do Norwegii

Norwegia pasażera i bilety na prom samochodowy

Norwegia rezerwację biletów promowych, prom rozkładów jazdy i informacji o pasażerach dla Norwegii promy, żeglowanie do i z Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger i Stromstad.

Jeśli podróżują do Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger i Stromstad następnie bukować w TSF promy do Norwegii i osiągnięcia docelowego odświeżony, zrelaksowany i szczęśliwy.

 

Porównać, książki i płacić mniej za bilety Norwegia promy do i z Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger i Stromstad w www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

 

Norwegia prom
Rezerwację & ceny biletów


Norwegia bilety promowe
do i z Bergen, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord Stavanger i Stromstad online z góry, aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Prom  pociągów do i z Norwegii są obsługiwane przez kolor linii, DFDS Seaways, Fjord Line, Stena Line i promy Smyril Line.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę swojej wybranej trasy promowe Norwegii, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Do uzyskania ceny biletu promowego Norwegii i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.

Więcej o Norwegii

Połączenia promowe między Norwegia i dania, Niemcy, Islandia, Wyspy Owcze Szwecja i Zjednoczone Królestwo stanowią proste linki.

Kolor linii, DFDS Seaways, Fjord Line i Stena Line działają promy między Norwegią i Danią.

Kolor linia ma również codziennie połączenia promowe między Kiel i Oslo od połowy czerwca do połowy sierpnia, a także usługi promowe między Sandefjord i Strömstad, podczas gdy Smyril Line pływa między Lerwick (Shetland) i Bergen, od maja do połowy września.

Smyril Line działa raz tygodniowo od maja do połowy września między Bergen oraz Seyðisfjörður (Islandia), za pośrednictwem Lerwick (Shetland, Szkocja) i Wysp Owczych.

Popularne DFDS Seaways działa usług z Newcastle dwa razy w tygodniu Bergen, Stavanger i Haugesund.

Port promowy w Bergen

Klimat Norwegii  powinno być Twoje nadrzędną przy podejmowaniu decyzji, kiedy wizyta.Sezonie turystycznym (co zbiega się z norweskim i inne święta szkoły Europejskiej) trwa od połowy czerwca do połowy sierpnia.W tym okresie transport publiczny jest uruchamiany często, biur turystycznych i atrakcji turystycznych są otwarte dłużej i wiele Hotele oferują tańsze stawki.

Powiedział, że Norwegia jest w jej najlepszych i najzdolniejszych za okres od maja do września.Pod koniec maja jest szczególnie przyjemne: kwiaty kwitną, owoce drzew kwitnących (zwłaszcza w Hardangerfjord), światło dzienne godziny są coraz dłuższe i większość schroniska, kempingi i atrakcji turystycznych są otwarte, ale uncrowded.Należy jednak pamiętać, że jeśli trafiłeś do Norwegii, aby wędrować, wiele szlaków i schronisk nie będzie otwarte aż do końca czerwca lub na początku lipca.Mniejszych dróg górskich zazwyczaj nie otwarte aż do czerwca.

Północ od koła podbiegunowego, prawdziwe słońce o północy jest widoczne co najmniej jeden dzień w roku, a na Nordkapp to pozostaje się od 13 maja do 29 lipca.

O każdej porze roku należy pamiętać, że skrajności temperatury są zawsze możliwe; temperatury powyżej 30 ° C w lecie i poniżej - 30 ° c w zimie nie są rzadkością.Chyba, że jesteś zapalonym narciarzem lub nadziei dostrzec aurora borealis, Norwegii ciemne zimy może być stara dla zwiedzających; transport publiczny jest uruchamiany rzadko; większość hosteli i kempingi są zamknięte; i zabytków, muzeów i biura turystyczne otwarte tylko w ograniczonych godzinach, jeśli w ogóle.

Norweski roku również jest przepełniony wybitne festiwali i niektóre z nich są warte planowania podróży wokół.

Miast & Miejsca zainteresownia

W głównych miastach i miasteczkach w Danii odwiedzane przez turystów są:- 

 • Oslo -stolica i największe miasto Norwegii z muzeami o znaczeniu krajowym, pięknym i tętniących życiem klubów nocnych i kulturalnych
 • Bergen -Raz w stolicy Norwegii, stare hanzeatyckie centrum handlu z bogatą kulturą i dramatycznej scenerii, drugie największe miasto Norwegii.Cudownie słodkie drewnianych budynków, malowniczy górski i mnóstwo klubów nocnych i atmosferę.To jest brama do zachodnie fiordy.Miasta został nazwany "deszczowych miasto w Europie" z średnio 250 dni opadów w roku.Wnieść parasol.
 • Bodø -Brama do wspaniałych wysp Lofoten.I miejsce Saltstraumen, Światy najsilniejsze wir.
 • Drammen -Kiedyś znany jako przemysłowe i brudne, ale ostatnie odnawianie dokonał Drammen przyjemne wyskoczyć z Oslo.
 • Fredrikstad Wspaniałe stare miasto wyróżnia się od reszty miasta raczej nieokreślony.Genialny jak na wycieczkę z Oslo.
 • Kristiansand -Jolly stolicy Południowej.
 • Stavanger  -Po czwarte największe miasto, a trzecim co do wielkości aglomeracji.Komercyjnie ważne z branży naftowej.Drewniane, brukowanej uliczce w centrum jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Norwegii.Home do jednego z Norwegii-średniowieczne kościoły, możesz również odwiedzić domów epoki żelaza, kamienia łupanego jaskinie i miejsca gdzie królów Viking wykorzystywane na spotkanie w Ullandhaugtårnet.Stavanger jest, gdzie urodził się Eryk rudy.
 • Tromsø -Katedra wspaniałe, nowoczesne i absolutnie nie ma niedźwiedzi polarnych roamingu ulice.
 • Trondheim -Znany z jego wspaniałe katedry (Nidaros). Wspaniałe nabrzeży rzeki, drewniane budynki i najlepszych klubów studenckich w Norwegii dać pięknej, zielonej Trondheim swój urok.

Miejsca wyjątkowe piękno i odsetki w Norwegii są:- 

 • Atlanterhavsveien -"Droga najpiękniejsze na świecie". Wyjątkowy drogi połączone z spektakularne mosty w otoczeniu Puszczy Oceanu Atlantyckiego.
 • Jostedalsbreen -Największy lodowiec na kontynencie europejskim.
 • Jotunheimen  -Majestatycznymi krajobrazami i najwyższe góry domu Norwegii.
 • Lofoty  -Doświadczenie midnight sun w tej tradycyjnej, rybackiej dzielnicy w północnej prowincji wyspy i góry.
 • Nordkapp -Tym urwisku jest najbardziej wysuniętym na północ punktem Europy kontynentalnej.Doskonałe miejsce do doświadczenia słońce o północy.
 • Sognefjorden -Lodowce, góry i malowniczych miast to tylko kilka atrakcji na fiord Sognefjord.Flåm i Nærøyfjorden (również wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) są częścią potężnego systemu Sognefjorden.

Norwegia to wielki kraj i poruszanie, szczególnie na północy, jest kosztowne i czasochłonne.Najlepszym sposobem, aby zobaczyć norweski dzikiej przyrody i krajobrazu jest posiadanie dostępu do własnego pojazdu.W ten sposób można zatrzymać gdziekolwiek chcesz, podziwiać widoki i venture na mniejszych drogach.

Norwegia

Norwegia jest, według wszelkich standardów, jednym z najpiękniejszych krajów na ziemi, ale, że piękno niesie ze sobą odpowiedzialność, że waży mocno na Norwegów.Bo tu jest ludzi z trwałej miłości w świecie przyrody, który jest głęboko wpisały się w charakter.

W przeszłości to wyrażono w norweskiej tradycji na białym tle gospodarstwach rolniczych, które muszka skolonizowała najbardziej zacisznych zakątków kraju pustyni.

Coraz częściej jednak nieodwołalne ruch Norwegowie w kierunku miast-miast, które same są miejscami wielkiej urody, Bergen, Trondheim, Stavanger i Tromsø-zmieniło relacji między Norwegami i ich świat przyrody.

Prom  połączenia między Norwegia i dania, Niemcy, Islandia, Wyspy Owcze, Szwecja oraz również Wielkiej Brytanii zapewniają proste linki.Większość operatorów promowych oferują pakiet ofert, które zawierają biorąc samochód i pasażerów, a większość linie oferują znaczne rabaty dla studentów, dzieci i seniorów.

Regularne połączenia promowe do i z Norwegii są obsługiwane przez Kolor liniiDFDS SeawaysFjord LineStena LineSmyril Line promy.

Kliknij tutaj do rezerwacji biletów na prom Norwegia

Mapa Norwegii


Najlepsze dostępne Norwegia promy bilet cena gwarancji

Gwarancja najlepszej ceny biletu promy z Norwegii

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Norwegia promy cena biletu i nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy za swoje wybrane Norwegia promy do lub z Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger i Stromstad, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu Norwegia promy tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby zarezerwować bilety promy Norwegia prosze Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Norwegia promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W ferryto.pl są w stanie uzyskać żywe Norwegia promy ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki Norwegia promy samochodowe i pasażera prom bilety do i z Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger i Stromstad na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym z Norwegii promy do ponad 1200 trasach promowych w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj