FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Prom Scandinavia

Scandinavia prom pasażerski i bilety na prom samochodowy - Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii i Islandia prom

Prom Scandinavia rezerwację biletów, prom rozkładów jazdy i informacji o pasażerach dla Skandynawii prom pożeglować do i z Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdańsk, Gdynia, Gedser, Göteborg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, ŚwinoujścieTallin, smoły, Torshaven, Travemünde, Trelleborg, Turku, Varberg lub Ystad.

Z najnowszych prom Scandinavia przejście informacji i rozkłady jazdy wszystkich rejsów do iz Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdańsk, Gdynia, Gedser, Göteborg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Świnoujście, TallinnSmoły, Torshaven, Travemünde, Trelleborg, Turku, Varberg lub Ystad, w tym informacji na temat portów promowych i informacje turystyczne na temat miejsc nasze szczegółowe mapy trasa i miasto pomoże wydruku twój prom ScandinaviaPrompodróż.

Porównać, książki i płać mniej za bilety prom Scandinavia do i z Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdańsk, Gdynia, Gedser, Göteborg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Świnoujście, Tallin, smoły, Torshaven, TravemündeTrelleborg, Turku, Varberg lub Ystad w www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

 

 

Skandynawskie promy
Rezerwację & ceny biletów


Bilety prom Scandinavia
do i z Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdańsk, Gdynia, Gedser, Göteborg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Świnoujście, Tallin, smoły, Torshaven, Travemünde, Trelleborg, Turku, Varberg lub Ystad online wyprzedzeniem, aby cieszyć się cenę biletu promowego najtańsze dostępne.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę swojej wybranej trasie prom Scandinavia, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Aby uzyskać cenę biletu prom Scandinavia i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.

Więcej informacji na temat Scandinavia

Istnieje stałe i długotrwałe rywalizacji pomiędzy Kopenhagą a Stockholm nad które miasto można ubiegać się tytuł jako nieoficjalna stolica Skandynawii.

W zależności od tego, jak liczyć oba miasta są największe, najbardziej odwiedzanych i cel większości inwestycji.Jednak po zakończeniu mostem nad Sundem, a następnie włączenie Kopenhagi i Malmö - trzecie największe miasto w Szwecji, region ten jest szybki, pojawiających się jako główne centrum miast w Skandynawii, podczas gdy Stockholm zapewne łapie tytuł jako najpiękniejsze.

Z powodu dużej szerokości geograficznej letnie noce są bardzo krótkie i w północnej części większość jest nawet midnight sun w lecie.

Podczas środkowej części Skandynawii (Oslo-Stockholm-Kopenhaga trójkąt) są gęściej zaludnione, rozległe obszary na północy czy w górach trudno są wypełniane w ogóle.Z tego powodu przestrzeń, światło i natura są najważniejsze cechy czterech krajów północy, z wyjątkiem Danii.

Skandynawskich fiordów

Dania graniczy z Niemiec, natomiast Finlandia i Norwegia granicy Rosji, ale w inny sposób krajów skandynawskich są oddzielone od swoich sąsiadów Morza Bałtyckiego, Morza Północnego i Atlantyku, sam.Obfitość ziemi, wody i puszczy jest wspólną cechą krajów skandynawskich (z wyjątkiem Danii, gdzie większość kraju jest użytków rolnych lub rozliczeń). Na przykład Szwecja jest jednym z największych krajów w Europie w dziedzinie ale ma tylko około 9 mln mieszkańców.Krajobrazy i przyroda różnią się jednak w krajach skandynawskich.Dania jest płaska Nizina jak Holandii i północnych Niemczech.Islandia jest wulkanicznych i arktycznych.Norwegia i Szwecja Podziel Półwyspu Skandynawskiego, który jest najwyższy na wybrzeżu Atlantyku i stopniowo staje się niższa, aż do Szwecji spotykają się z Morzem Bałtyckim.

Główne ośrodki kraje skandynawskie są:- 

 • Aarhus, dania
 • Bergen, Norwegia
 • Kopenhaga, dania 
 • Gothenburg, Szwecja 
 • Helsinki, Finlandia 
 • Oslo, Norwegia 
 • Reykjavík, Islandia 
 • Stockholm, Szwecja 
 • Vaasa, Finlandia
Co robić i zobaczyć w Skandynawii

Zobaczyć

 • Laponia straddles północnej części Norwegii, Szwecji i Finlandii, fantastyczny charakter, caribou i Sami rdzennych mieszkańców sprawiają, że warte wysiłku, aby tam pojechać.
 • Odwiedzić nietypowe wolne miasto Christiania w Kopenhadze 
 • Odwiedź Muzeum Łodzi Wikingów w Oslo lub Roskilde
 • Odwiedzić słynnego parku rozrywki Tivoli Gardens w Kopenhadze 
 • Zobacz niesamowite Muzeum Vasa w Sztokholmie, wyświetlając cały okręt flagowy, który zatonął w porcie prawie 400 lat temu
 • Zrelaksować się w gorące źródła w Islandii 
 • Rejs norweski fiord, Geirangerfjord jest światowej sławy piękna chwila Sognefjord jest największy.
 • Ciesz się dni endless summer pod słońce o północy na północy.
 • Doświadczenie Arktyki i niedźwiedzie lodu w światy najbardziej wysunięte na północ rozliczenia, Svalbard 
 • Przejdź cross country na nartach lub pieszych wycieczek po niekończących się lasów i parków narodowych.
 • Go chuda zanurzenie z sauną w krainie tysiąca jezior (Finlandia) 
 • Zjazdy na nartach lub snowboardzie w niektórych z Europy najbardziej cywilizowany i rodziny przyjazny narciarskich kurortów.
 • Przeżyj swoje dzieciństwo w Legoland, dania.
 • Rejs dookoła tysiące malowniczych wysp archipelagu szwedzki i fiński.

Festiwale muzyczne 

Skandynawii, a w szczególności dania, jest znany z wielu festiwali muzyki w miesiącach letnich.Największych festiwali muzycznych w każdym kraju są: 

 • Festiwal Roskilde (Dania, początku lipca) - jeden z światów najbardziej znanych festiwali rocka, 70.000 bilety na sprzedaż i 30 000 wolontariuszy.
 • Przypisy (Finlandia, lipiec) - największy festiwal muzyczny w Finlandii, która odbyła się na wyspie niedaleko Turku, z około 70 000 widzów.
 • Hultsfred (Szwecja, lipiec) - Szwecji głównym rock Festiwal, odbywający się w południowej Szwecji i frekwencją 30.000.
 • Arvika (Szwecja, lipiec) - Szwecji głównym synth Festiwal, odbywający się norweskiej granicy w połowie Szwecji i frekwencją 30.000.
 • Kwarta (Norwegia, czerwiec/lipiec) - festiwal rockowy głównym Norwegii, a w Kristiansand w południowej Norwegii.
 • Hove (Norwegia, czerwiec-lipiec) - Festiwal Hove mixy dużych międzynarodowych aktach z norweskich zespołów w wyjątkowym wyspie poza miastem Arendal.50 000 sprzedanych biletów.
 • G!Festiwal (Wyspy Owcze, lipiec) - Owczych głównych (i zapewne tylko) zdarzenie, z około 10.000 uczestników i 6000 bilety sprzedawane każdego roku.Zespoły głównie lokalne i skandynawskiej.
 • Iceland Airwaves (Islandia, październik) - progresywne, trendy, festiwal muzyczny, który przyciąga około 2000 odwiedzających każdego roku, poza tym wielu mieszkańców przedstawienie w górze.

Potrawy & Dining Out 

Kuchni wszystkie kraje skandynawskie są bardzo podobne, choć każdy kraj ma swoje popisowe dania.Owoce morza posiada wybitnie menu restauracji, choć wołowiny, wieprzowiny i kurczaka są bardziej powszechne w wielu codziennych potraw.Ziemniaki są głównym zszywka, najczęściej po prostu gotowane, ale też do puree z ziemniaków, sałatka ziemniaczana i więcej.Przyprawy są używane oszczędnie, ale świeże zioła są używane do podkreślenia składników.Słynne dania kuchni skandynawskiej obejmuje: 

 • Śledzie, zwłaszcza marynowane
 • Klopsiki, serwowany z ziemniakami, jagody i sos kremowy 
 • Łosoś, zwłaszcza wędzony lub solą cured (gravlax) 
 • Smörgåsbord, opcja popularny lunch z chlebem, śledzie, ryby wędzone, wędliny i więcej 
 • Chleb pochodzi w kilkudziesięciu odmian, z ciemnym, ciężki chleb żytni specjalność i skandynawskich wypieki są tak dobrze znane, że słowo "duński" nawet został przywieziony do Polski.

Pić

Chłodzenie w Arktyce Icebar, HelsinkiVikings były słynne pijących i pomimo kontynuacji działań rządu w celu zwalczenia demonów pić poprzez opodatkowanie ciężkich, dzisiejsze Skandynawowie kontynuować tradycję.Wprowadzają w pełnej zwolnioną, jeśli masz zamiar poddać, ponieważ w Norwegii można oczekiwać, aby zapłacić maksymalnie 60 kr (€7) za pół litra piwa w pubie, a Szwecja i Finlandia nie są daleko w tyle.Aby zmniejszyć ból, to często zacząć pić w domu, przed wyruszeniem na zabawę.Wieku picie jest na ogół 18 w krajach skandynawskich (ale 20 w Islandii), ale wiele barów i klubów mają swoje własne ograniczenia wiekowe.

Głównymi tipples są piwa i wódki, jak destylowanych wyrobów spirytusowych o nazwie brännvin, w tym akvavit ziół.Duchy są zazwyczaj pijany jak zatrzaski lub lodowatej od shot glasses.

Scandinavia może mieć obraz liberalny, ale leków, włączając konopie są traktowane z zerową tolerancją przez policję i posiadanie kwoty nawet osobistego użytku jest poważnym przestępstwem we wszystkich pięciu krajach.Danii, długo bardziej liberalne niż reszta, podjęła również trudniej line w ostatnich latach i Christiania oferuje "Pusher Street" jest dawno już minęły.

Skandynawia

Skandynawia nie jest krajem ale historyczne regionu kultury językowej w Europie Północnej, która obejmuje trzy Królestwa DaniaNorwegiaSzwecja . Niektórzy twierdzą, włączenia FinlandiaIslandia , mimo że szerszy region znany jest zwykle przez tych krajów jako Norden lub krajów skandynawskich, które nie stanowią części Skandynawii.

Zaplanowane promy pasażerskie, samochodów i transportu towarowego Usługa tras pomiędzy krajami skandynawskimi.

 • Norwegia jest obsługiwana przez promy z Danii i Niemiec.
 • Do Szwecji są promy z Finlandii, Estonii, Łotwy, Litwy i Polski.
 • Islandia jest podłączony do Danii a Wyspami Owczymi promem.
 • Do Finlandii są promy z Estonii i Niemcy.

Jeśli podróż promem do Norwegii lub przechodzą przez Åland, istnieje wolna podatku od sprzedaży na pokładzie, od Norwegii nie jest częścią UE i Åland jest przedmiotem szczególnych przepisów.Z tego samego powodu niektórymi z tych linii, zwłaszcza Stockholm-Helsinki prom, są znane jako łodzi strona od alkoholu wymyka normalny podatków.

Poza linie główne promowe, promy Hurtigruten biegać wzdłuż całej Norwegii, stadionu Ullevaal niesamowite postrzępione wybrzeże linii, a przez przepiękne fiordy, z Bergen na południu do Kirkenes w Arktyce północ dokowanie w wielu małych wiosek i miasteczek na drodze - dające niepowtarzalny i bardzo skandynawskich doświadczenia.

Kliknij tutaj na promy do Skandynawii Mapa kraje skandynawskie

 


Najlepsze dostępne prom Scandinavia bilet cena gwarancji

Najlepsze Scandinavia promy gwarancja ceny biletów

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu naszych najniższych dostępnych prom Scandinavia cena biletu i nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy za swoje wybrane Skandynawii prom do lub z Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdańsk, Gdynia, Gedser, Göteborg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Świnoujście, Tallin, smoły, Torshaven, TravemündeTrelleborg, Turku, Varberg lub Ystad, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive prom Skandynawia biletu taniej w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Proszę zarezerwować bilety prom Scandinavia Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z zespołem opieki klienta prom Scandinavia w ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W ferryto.pl są w stanie uzyskać żywe prom Scandinavia ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i rezerwuj prom Scandinavia samochodów i pasażerów prom bilety do i z Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii i Islandii na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym z prom Scandinavia do ponad 1200 trasach promowych w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj