FerryTO - bilety na Eurotunnel dla pasażerow podróżujących z pojazdem

FerryTO oferuje tanie bilety na Eurotunnel dla zmotoryzowanych pasażerów. Dzięki unikalnej opcji porównania cen kilku przewoźników na tej samej trasie w czasie rzeczywistym, dajemy ci możliwość wyboru najtańszego biletu i natychmiastowej rezerwacji online.
4.9 gwiazdek - na podstawie 542 Opinie

Eurotunel

Eurotunnel - bilety kolejowe na przejazd Eurotunelem dla pasażerow z pojazdem

Eurotunel bilety, rozkłady jazdy i informacji o pasażerach na podróżujących z Eurotunnelem do Folkestone, Anglia i do Calais, Francja.

FerryTO oferuje tanie bilety z Eurotunnel - przewoźnik kolejowy kursujący pod Kanałem La Manche. Dzięki unikalnej opcji porównania cen kilku operatorów na tej samej trasie w czasie rzeczywistym, dajemy ci możliwość wyboru najtańszego biletu i natychmiastowej rezerwacji online.

Porównać, książki i płać mniej za bilety Eurotunnel z Folkestone, Anglii i Calais, Francja w www.ferryto.pl Le Eurotunel pociągów

 

Eurotunnel
Ceny biletów i Rezerwacja pociągu


Eurotunnel -
rezerwuj bilety na tunel pod Kanałem La Manche między Anglią i Francją, Folkestone - Calais.

Cena, którą widzisz jest ostateczna.Nasze standardowe ceny nie mają żadnych ukrytych kosztów. Podczas rezerwacji nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, jeśli płacisz kartą Visa. Dodatkowe opłaty mogą wystąpić przy płatnościach kartą kredytową lub innymi, niż VISA, kartami debetowymi. Ceny mogą się różnic w zależności od wyboru akomodacji na promie i wielkości pojazdu.

Aby sprawdzić cenę na pociąg z Eurotunnel lub dokonać rezerwacji online w czasie rzeczywistym, skorzystaj z wyszukiwarki po lewej stronie.

Pociągów kursujących przez Eurotunel

O Eurotunnel

Eurotunnel - to bardzo szybkie połączenie kolejowe między Anglią i Francją na trasie Folkestone - Calais. Podróż pociągiem w tunelu trwa ok. 35 minut. Pociągi kursują bardzo często, aż do 6 na godzinę. Tunel ma dogodne połączenie z autostradami w Anglii i Francji.

Podróż Eurotunelem

Wjazd do Eurotunelu to wjazd pojazdem do wagonu. Do wagonu wchodzi klika aut w zależności od ich długości. Personel pomaga w zaparkowaniu pojazdu we właściwym miejscu. Podczas przejazdu pociągiem można wyjść z pojazdu do toalety lub po prostu rozprostować kości. W pociągu brak dodatkowych udogodnień.

Eurotunel - pociąg

Biorąc swój pojazd na EuroTunnel

Do wagonów Eurotunnelu można zabrać każdy rodzaj pojazdu z wyjątkiem tych napędzanych LPG, w tym hybrydy.

Pasażerowie niepełnosprawni - Eurotunnel jest dogodny dla niepełnosprawnych kierowców.

Najlepsze dostępne Eurotunel bilety cena gwarancji Gwarantujemy najlepsze ceny biletów na Eurotunnel

Gwarancja najlepszych cen - Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe ceny biletów, które nie mają żadnych ukrytych kosztów. Podczas rezerwacji nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, jeśli płacisz kartą Visa. Dodatkowe opłaty mogą wystąpić przy płatnościach kartą kredytową lub innymi, niż VISA, kartami debetowymi. Ceny mogą się różnic w zależności od wyboru akomodacji na promie i wielkości pojazdu!

Proszę zarezerwować bilety na prom Kliknij tutaj

Zniżki grupy podróży koleją na Eurotunnel.

Grupowe przeprawy promowe z Eurotunnel

Na Ferryto.pl kupisz bilet grupowy na prom DFDS Seaways dla co najmniej 10 osób. Nasz zespół specjalistów ds. grup pomoże ci dokonać rezerwacji na przeprawę promową na trasy do Anglii, Holandii, Skandynawii i na inne kierunki. Aby uzyskać więcej informacji, proszę  Kliknij tutaj .

Samochód dostawczy Eurotunel, Fracht i promy Cargo

Pojazdy frachtowe i cargo w Eurotunelu

Przejazdy frachtowe - ferryto.pl oferuje bilety na bilety cargo na Eurotunnel dla różnych pojazdów frachtowych z różnym załadunkiem. Rezerwuj bilet na prom dla pojazdu cargo na ponad 1400 tras w Europie. Aby uzyskać więcej informacji i sprawdzić ceny na promy cargo lub dokonać rezerwacji dla samochodu dostawczego, tira lub vanu, proszę Kliknij tutaj

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pociągów kursujących przez zespół obsługi klienta w ferryto.pl

Obsługa Klienta i Kontakt z Ferryto.pl

Dzięki Ferryto.pl zarezerwujesz bilet na Eurotunnel do Anglii i Francji na trasie Folkestone - Calais w niskiej cenie.

Ferryto.pl jest częścią największej na świecie agencji sprzedającej bilety na promy online. Dzięki temu oferujemy ci rezerwację biletów promowych z ponad 80 wiodącymi operatorami promowymi w Europie, w tym na promy z Polski do Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, w obrębie Morza Śródziemnego, Bałtyku i do Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji lub poznać odpowiedzi na często zadawane pytania, skontaktuj się z nami

 

Wybierz Eurotunnel, aby kupić tani bilet na pociąg do Folkestone w Anglii i i Calais we Francji. W ofercie mamy też promy do bardziej odległych miejsc takich jak Irlandia, Holandia, Włochy, Hiszpania, Dania i Wyspy Greckie.