FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Promy Dunkerque

Dunkerque pasażera i promy samochodowe

Dunkerque pasażera i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów wypływających z Dunkierki do Dover.

Porównać wszystkie dostępne Dunkierka prom ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Dunkerque samochodów i pasażerów zasugeruje żeglarstwo z Dunkierki i Dover z DFDS Seaways promy online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównać, książki i płacić mniej za bilety na prom Dunkerque na www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Prom Dunkerque
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom Dunkerque
z DFDS Seaways dla promów wypływających z Dunkierki do Dover online z góry, aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Dunkerque pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Do uzyskania ceny biletu promowego Dunkierka i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

Więcej informacji na temat Dunkerque

Dunkerque  jest najdalej na północ port morski Francji i trzecim co do wielkości port we Francji po Marsylii i Le Havre.

Miasto portowe sportowych imponujące 17 km przemysłowy krajobraz, które sprawls wzdłuż wybrzeża.Ale to nie zawsze tak było.Podczas pierwszego tysiąclecia Dunkerque stopniowo rozwijać niegościnne masy mułu myte przez morze szaleje od flamandzkie Wybrzeże, do tętniącego życiem wiosce rybaków.Jak sama nazwa wskazuje, Dunkerque ma niesamowite wydm i wspaniałe, tętniące życiem plaży w Malo-Les-Bains.W lecie jego miękki piasek jest idealny na wypad nad morzem, a gdy pojawią się jesienny wiatr, wiatr surfingu i kiters zastąpić plażowicze.

Dunkerque  centrum miasta jest pełne piętnaście minut jazdy samochodem od przystani promowej.Autostradą A16 w kierunku Ostende i zjazd na skrzyżowaniu 33 następujące znaki do centrum Dunkierki.Skręcić w lewo Rosendal Avenue, który szybko zamienia się w Boulevard St Barbe i kierować się drogowskazami do centrum Ville.

Portu promowego Dunkierka

DFDS Seaways promy podróży pomiędzy Francją a Anglią, Dover z flotą nowy, state-of-art.Przekraczanie czasu między Dover-Dunkierka jest tylko 1 godzina 45 minut, z maksymalnie 24 przejście dziennie.

Dunkerque jest trzecim co do wielkości port we Francji po Le Havre i Marsylii.Jest to również miasto przemysłowe, silnie uzależniona od stali, Przetwórstwo spożywcze, rafineryjnego, statek przemysłu budowy i chemicznych.

Obszar znacznie była przedmiotem sporu między Hiszpanii, Anglii, Holandii i Francji, aż stał się ostatecznie francuski gdy króla Anglii Karola II sprzedał go do Francji za 40 000 funtów na 17 października 1662.Za panowania Ludwika XIV duża liczba piraci mieli swoje bazy w Dunkerque; Jean Bart był najbardziej znanym, znany do atakowania okrętów.

W czasie II wojny światowej ciężkie walki miały miejsce wokół Dunkerque podczas wkroczeniu wojsk niemieckich w 1940 roku, ale zastój w akcji niespodziewanie dozwolone dużej liczby żołnierzy francuskich i brytyjskich do ucieczki do Anglii.Ponad 300.000 ludzi ewakuowano pośród ciągłe bombardowanie (cud Dunkerque, jak Winston Churchill nazwał go).Brytyjski ewakuacji Dunkierki kryptonimem Operacja Dynamo.W czasie wojny Dunkerque był w dużej mierze zniszczone przez bombardowania.

W dniu 14 grudnia 2002 auto norweski przewoźnik Tricolor zderzył się z zarejestrowanych bahamskim Kariba i zatonął Dunkerque portu, powodując zagrożenie dla nawigacji w kanale La Manche.Następnej nocy, niemiecki statek, Nicola, hit wraku i musiał być holowany darmo.W dniu 1 stycznia 2003 r. zarejestrowany turecki paliwa przewoźnika Vicky uderzył sam wrak, ale został uwolniony przez przypływu.

Najlepsze miejsce do, aby dowiedzieć się więcej o port jest w Hotele Musee Portuaire Dunkerque , Muzeum Morskiego relikwie opowiadający historię Dunkierka i operacyjnych portu.Miniaturowe wysokie repliki statków, łodzi i tablicę sprzęt wędkarski są na wyświetlaczu.Nie zapomnij, aby spojrzeć na niektóre zabytkowe statki zacumowane poza Muzeum, jak piękne szkuner Duchesse Anne.

 


Najlepsze dostępne Dunkierka prom bilet cena gwarancji

Gwarancja najlepszej ceny biletu promowego Dunkierka

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne DFDS Seaways pasażera i samochód promów cena biletu do i z Dunkierki.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy za wybrane Dunkierka prom bilet, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu promowego Dunkierka tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby zarezerwować Dunkierka samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z zespołem opieki klienta promy Dunkerque na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe prom Dunkerque ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki samochodów i pasażerów prom bilety z Dunkierki i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do Dunkierki i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj