FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Promowe Nynashamn

Pasażer Nynashamn i promy samochodowe

Pasażer Nynashamn i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów wypływających z Nynashamn do Gdańska.

Porównać wszystkie dostępne Nynäshamn ferry ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Nynäshamn auta i pasażera bilety na prom rejs do i z Nynashamn, Gdańsk z Polferries promy online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównać, książki i płać mniej za bilety promowe Nynashamn w www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Promy do Nynäshamn
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom Nynäshamn
z Polferries dla promów wypływających z Nynashamn do Gdańska online z góry, aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Nynashamn pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Do uzyskania ceny biletu promowe Nynashamn i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

 

Więcej informacji na temat Nynäshamn

Nynäshamn jest zesłanym najbardziej południowym portowym.Leży około sześćdziesiąt kilometrów na południe od Sztokholmu i przewozu ładunków i pasażerów popłynąć z Nynäshamn.

Porcie Nynäshamn jest nowoczesnym pasażera i port typu Ro-Ro.Dziś jest to jeden z dwóch kontynencie portami, od których Gotlandia ferries działają usługi do Visby (na wyspie Gotlandia). Od Nynäshamn jest również ruch do miejsc przeznaczenia, Gdańsku i Ventpils.

Nynäshamn  gmina w wschodniej Szwecji na południe od Sztokholmu.Istnieje ponad 1000 wysp i wysepek w gminie.

Morza dominuje Nynäshamn - w lecie jest pozytywnie żyje z działalności portu.Dogodna lokalizacja dla port był tylko jednym z powodów, dla których Nynäshamn rozkwitała.

Nynäshamn Ferry Port

Na przełomie wieku mała wioska rybacka wzrosła do centrum dla ruchu promowego na Gotlandii i w Rosji, a on także stał się znany na arenie międzynarodowej jako ośrodka spa.Podczas Igrzysk Olimpijskich 1912 Nynäshamn gospodarzem imprezy olimpijska.

Bogata i zróżnicowana Przyroda wokół Nynäshamn ma wiele do zaoferowania kochanka na świeżym powietrzu.Istnieje kilka rezerwatów przyrody w okolicy: Nynäshamn i szanse na przyjście na dzikie zwierzęta, takie jak łosia, jelenia lub nawet dzika są wysokie! 

Obecnie dużą liczbę roczne wyścigi do uprawiania żeglarstwa i łodzie motorowe może być obserwowany z piękne vantage point Strandvägen na południu miasta.Nynäshamn dzisiaj jest atrakcyjne małe miasteczko z różnorodnych sklepów i restauracji.Centrum miasta znajduje się w odległości krótkiego spaceru od portu i dworca kolejowego.

Podróż do portu Nynäshamn

Nynäshamn znajduje się około sześćdziesiąt kilometrów na południe od Sztokholmu.Można dojechać samochodem, autobusem i podmiejskich pociągów przez cały rok.

Dojazd do portu Nynäshamn samochodem

Jeśli zbliża się ze Sztokholmu, weź szlak 73 southbound Årsta lub Gullmarsplanem.

Jeśli zbliża się z Södertälje, trasę 225 i zatrzymać się na tej drodze, dopóki nie kończy się w porcie Nynäshamn.

Inne sposoby dotarcia do portu

Możesz podróżować między Sztokholmem a Nynäshamn przy użyciu pociągiem podmiejskim (zmiana pociąg w Västerhaninge). Budynku w Nynäshamn terminala jest około 400 m na północ od, gdzie zatrzymuje się pociągiem podmiejskim.Czytaj więcej na sl.se (link zewnętrzny)

Również łączą lotnisko autobusami, które działają zgodnie z Gotlandii prom przylotów i odlotów.Czytaj więcej (link zewnętrzny)

W brodzie terminalu możesz mieć dostęp do:

Sala •Arrivals/wyjazdu
•Kiosk (otwieranie, którą razy różnić w zależności od połączenia statku) 
•Określenie "komputer" terminale zapewniające dostęp do Internetu 
•Elevator 
•Wheelchairs (dostępne dla pasażerów, aby użyć) 

Parking

W porcie Nyäshamn znajduje się parking dla pasażerów i dodatkowego parkingu jest dostępna.Parking jest płatna i wyświetlacz i jest zarządzany przez Europark.

Zakupy

Centrum Nynäshamn i Nynäsvägen oferują szeroki wybór sklepów gdzie znajdziesz ubrania, muzyka, biżuteria, rękodzieło, buty, książki, wyroby elektryczne, meble i wiele innych.
Większość sklepów jest otwarta w dni robocze 9.30 am-6 pm i soboty 9. 30 am - godzina czternasta.Niektóre sklepy także niedziele otwarte, a sklepy spożywcze są oepn każdego dnia.

Budki portu na Fiskehamnen są otwarte w miesiącach letnich, oferując wszystko od antyki, Sztuka i dzianiny kawiarnie serwujące Lejonet & Björnen lody, gofry i innych ciast.Kabiny portu to przyjemne miejsce na spacer, lub dlaczego nie wypić orzeźwiającego drinka w jednej z kafejek?Boths portu są otwarte, w każdy weekend w maju i na co dzień w czerwcu, lipcu i sierpniu.

 


Najlepsze dostępne gwarancja ceny biletu prom Nynäshamn

Gwarancja najlepszej ceny biletu Nynäshamn Ferry

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Polferries pasażera i promy samochodowe Cena biletu z Nynashamn i.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy dla wybranych bilet promowe Nynashamn, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu prom Nynäshamn tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby dokonać rezerwacji Nynashamn samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Nynashamn promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe prom Nynäshamn ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki samochodów i pasażerów prom bilety z Nynashamn i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do Nynashamn i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj