FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Prom Poros

Pasażer Poros i promy samochodowe

Pasażer Poros i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów wypływających z Poros do Killini i Kefalonia.

Porównaj wszystkie dostępne Poros prom ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Poros samochodów i pasażerów prom bilety żeglarstwo z Poros, Kefalonia i Killini Ionian prom linii promów online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównaj, książki i płacić mniej za bilety na prom Poros www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Promy Poros
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom Poros
Ionian prom linii promów wypływających z Poros do Kefalonia i Killini online z wyprzedzeniem aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Poros pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Aby uzyskać cenę biletu promowego Poros i książki bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

 

Więcej informacji na temat Poros

Poros znajduje się w południowo-wschodniej Kefalonia.Jest to największy powiat nowy Elios-gmina Pronnoi.

Miasto został opracowany u podnóża gór Pahni i Atros.Atrakcyjny ośrodek, który ma lojalnych wczasowiczów, którzy corocznie ponownie.Nie tylko odwołać się do rynku brytyjskiego, ale także przyciąga greckim, włoskim i północnej europejskich turystów, dając mu przyjemnie kosmopolitycznym.

W lecie Poros przyciąga wielu turystów, którzy przybywają w prywatnych jachtów.To pierwsza część wyspy do rozpakowanego przez turystów, gdy statek wycieczkowy zaczął dok wokół początku lat osiemdziesiątych, od tamtej pory został wyprzedzony przez sąsiadujące Skala z ilością turystów.

Są rozpieszczone do wyboru, czy zrelaksować się w tawernie i oglądać świat mijają na wodzie lub rozłożyć na plaży.

Poros Kefalonia prom

Poros dzieli się prawie do na trzy części, ma portu, przy plaży i na placu wioski, zapewniają zakwaterowanie maści.Dostępne są apartamenty, które wydają się tulić na zboczu wzgórza, a wokół malowniczego niewielkiego portu pokoje wynagrodzi wam się fantastyczne widoki na morze.

To jest łatwo przegapić najlepszą część Poros.Jeśli wprowadzisz Poros przez wąwóz drogi, trzeba będzie skręcić w lewo, raz na nabrzeżu, widać port na prawo od Ciebie.Głównej plaży Aragia: najbardziej powszechnie znany jako Ragia jest dobry rozmiar i przechowywać bardzo czyste.Położony na północ od miasta przez most pontonowy metalu, który obejmuje łóżko suche.Istnieją tawerny i bary cały czas z łodzi, wynajem i słońce łóżka.Nawet w lato to czuje się przestronne.Pretty kwitnące krzewy i drzewa linii plaży i mogą zaparkować na długiej prostej nadmorska droga.Krystalicznie czystej wody z Poros pozwala zobaczyć dna morskiego, który wyświetla tęczę barw.

Port jest ważnym ogniwem pomiędzy Kefalonia i Grecji kontynentalnej i głównej drogi port można się niekiedy zajęty ruchu korzystając z promów.Te promy urlopu Poros do Killini na kontynencie, jak również różnych innych miejsc.Jest głównym portem Południowa Kefalonia.Lokalne okolicy Poros jest pomysł na zwiedzanie, jeśli lubisz spacery jest spacer brzegiem morza, który podąża ścieżką do sąsiednich miejscowości Skala.

Zapierające dech w piersiach Poros wąwóz, zwany także "Arakli" jest 80-metrowy głęboko chropowaty, piękny wąwóz skalisty i aż do połowy lat dziewięćdziesiątych, gdy nowa droga wybrzeże było przebić się Skala była tylko głównej trasie z Poros.Lokalna Legenda głosi, że przełom był rzeźbiony przez Herkulesa, wgłębienia są ślady ogromnych stóp nadprzyrodzone bohatera, gdy stanął na i wyrównane, w tej części gór.

Wysoko nad miastem jest stara droga Poros, znany jako road góry, jest to przede wszystkim gruzami i luźne kamienie, ale jest znośny w pojazdach silnikowych.Jeśli jesteś trochę przygód można użyć tej drogi dzisiaj.Przechodzi przez małe tradycyjne wioski stare i wije się do Poros.Muszą wytrwać z trasą, jak istnieją razy może myślisz, że miały wrong turn utworów pojawią się rozpuszczają się nawzajem.

Okolicy Poros jest dramatycznie piękne wysokie góry dumny i wspaniałą zielenią.Jeśli chcesz zobaczyć Poros w całej swej okazałości wizyta Atros klasztor, który jest poświęcony Najświętszej Maryi Panny "narodziny i jest najstarszą na Kefalonia, stoi na górze Atros sposób nad miastem, prawie w chmurach, 760 metrów nad poziomem morza.Tutaj będzie można wędrować w ogrodzie klasztoru w starych i nowych.Wycieczka na szczyt zajmie pół godziny lub tak w samochodzie, ty potrzebować wobec podróżować powoli jak to strome luźne kamienie pojawiły likwidacji toru z kropli czystej.Proszę nie pozwól wspiąć się na szczyt pozbawić Cię o fantastyczne i niepowtarzalne widoki Poros.
Weź aparat fotograficzny!Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Atros klasztor.

Poros uważana jest za najważniejszą miasteczko na wyspie.Został on zbudowany na długi wąski pas wzdłuż wybrzeża związana z każdej kończy dwa ujściach rzek, Vohina, homerycki Reithro i pozostałości starożytnego portu Pronnean.W dawnych czasach Poros był najważniejszy port i on cały obszar starego miasta Pronoi.Położony w górach powyżej Poros można zobaczyć pozostałości murów.

Istnieje wiele zobaczyć blisko Poros tym groby Tzanata, Mount Enos Parku Narodowego i pobliskich wioskach Tzanata, Asprogerakas, Kabitsata i Riza.Jak z większości miejsc samochód Wynajem jest zaletą w pełni wykorzystać swój pobyt.
W lecie miesięcy są różnego rodzaju imprez artystycznych i intelektualnych organizowane tutaj.Istnieją malarstwa, rzeźby i ceramiki wystawy oraz koncerty i konwencji międzynarodowych.

 


Najlepsze dostępne Poros prom gwarancja ceny biletów

Gwarancja najlepszej ceny biletów promowych Poros

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Ionian prom linii pasażerskich i samochód promów cena biletu do i z Poros.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy za wybrane Poros prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku, znajdziesz to samo wszystkie inclusive Poros prom biletu taniej w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby dokonać rezerwacji Poros samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Poros promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe Poros prom ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki samochodów i pasażerów prom bilety z Poros i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do Poros i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj