FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Pula prom

Pula pasażera i promy samochodowe

Pula pasażera i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów wypływających z puli do Wenecji.

Porównać wszystkie dostępne Pula prom ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Pula samochodów i pasażerów zasugeruje żeglarstwo z Pula i Wenecji z Wenecja prom linii promów online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównać, książki i płać mniej Pula biletów na prom na www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Pula promy
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom Pula
Wenecja prom linii promów wypływających z puli do Wenecji online wyprzedzeniem, aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Pula pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Do uzyskania ceny biletu promowego Pula i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

 

Więcej informacji na temat Pula

Pula  jest duże regionalne centrum z bogactwa rzymskie ruiny do zbadania.Główną atrakcją jest wyjątkowo dobrze zachowany rzymski amfiteatr, dominuje w centrum miasta i jest często scena koncerty i przedstawienia.

Pomimo trudów handlowych Pula zachowuje easy-going odwołania małego miasteczka.Kluby nocne, restauracje i działalności kulturalnej są najlepsze w Istrii.

Chociaż nie ma plaże w obrębie miasta, kilka minut jazdy autobusem dotrą Państwo południe do ośrodków na półwyspie Verudela.

Venezia Lines Prom łączy się Pula z Wenecją pięć razy w tygodniu, czas podróży to około 3 h.

Wodolotem usługi działają z nabrzeża zarówno całego chorwackiego wybrzeża i całej Wenecji.Są drogie, jednak zapewnić szybką podróż i zapewniają wspaniałe widoki.

Portu promowego
Aby zrobić & zobaczyć w Pula

Rzymskiej areny
Arena, 6th największym zachowanym rzymskim amfiteatrem.Wznoszący się nad pobliskie budynki to ogromne struktury było ledwo zapisane przed zniszczeniem kilka razy w ciągu jego życia, głównie przez różne Wenecjan z planuje zabrać ją do Wenecji kamień po kamieniu jako demonstracji potęgi Imperium weneckiego.Wiele kamieni zabrano się do budowy domów i innych struktur wokół Pula, ale na szczęście ta praktyka została zatrzymana przed cała struktura została zniszczona.Wpis (20 kn) daje dostęp do wędrować wewnątrz Koloseum i wizytę w jaskiniach pod.Audio tour to bardzo opłacalne.

Forum jest głównym placem w centrum miasta.Plac jest zbudowany na miejscu starożytne forum Romanum.Na placu znajduje się ratusz, który został zbudowany w x wieku (części starej świątyni zostały wykorzystane do budowy równie mogą być widział na tylnej stronie sali) oraz Świątynia sie od pierwszego wieku.

Odwiedź Brijuni . Grupa wysp sławny pod kątem ich malownicze piękno.Są one Ośrodek wypoczynkowy i chorwacki Park Narodowy.Setlement były również w czasach rzymskich i były częścią Republiki Weneckiej.W hotelu znajduje się również teraz słynnej rezydencji Tito (lider z byłej Jugosławii).Łodzie przejść z małego miasteczka w pobliżu puli, o nazwie Fažana. 

Pójść na piknik rybny. Można wybrać się na spacer przez lokalną przystań i sprawdzić rozkład lotów i ceny.Ceny są zazwyczaj około 30€ (250hrk) za osobę.

Odwiedź Festiwal Filmowy w puli odbywa się w arenie i trwa od 18 do 25 lipca.

Spacerem  Sergijevaca ulicy, gdzie jest wiele małych sklepów, sklepy z pamiątkami, bary i sklepy nawet słodkie.
Spędzić cały dzień na plażach Kamenjak, w pobliżu Premantura (8 km od puli). Tego półwyspu jest najbardziej wysuniętego na południe punktu Istrii, oferuje wspaniałe krajobrazy i ochronie przyrody.

Odkryj  opuszczony Austro węgierskich twierdz, wykonane tuż przed i wojny światowej, kiedy Pula była najbardziej ufortyfikowane miasto w Europie.Niektóre z tych twierdze są ukryte w lasach, a niektóre są obecnie zajmowane przez mieszkańców Pula do różnych celów, w tym Punta Christo, który działa jako letni klub i muzyka miejsce festiwalu.

 


Najlepsza dostępna Pula prom gwarancja ceny biletów

Gwarancja najlepszej ceny biletów promowych Pula

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Wenecja prom linii pasażerskich i samochód promów cena biletu do i z puli.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy dla wybranych bilet promowy Pula, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu promowego Pula tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby zarezerwować Pula samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Pula promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe Pula prom ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki samochodów i pasażerów prom bilety z puli i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do puli i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj