FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Prom Toulon

Pasażer Toulon i promy samochodowe

Pasażer Toulon i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów żeglujących od Tulonu do Ajaccio, Bastią, Ile Rousse, Propriano i Tunisu.

Porównać wszystkie dostępne Toulon prom ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Toulon samochodów i pasażerów prom bilety żeglarstwo do i z Tulon, Ajaccio, Bastią, Ile Rousse, Propriano i Tunis Corsica Ferries i linii promowych SNCM promów online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównać, książki i płacić mniej za Toulon bilety promowe na www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Promy Toulon
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom Toulon
z Corsica Ferries i SNCM prom linii promów wypływających z Toulon w Ajaccio, Bastii, Ile Rousse, Propriano i Tunis online z wyprzedzeniem aby cieszyć się cenę biletu najtańsze dostępne promem.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Toulon pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Do uzyskania ceny biletu promowego Toulon i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

 

Więcej informacji na temat Toulon

Toulon jest miastem średniej wielkości (XV miasto Francji) między Marsylią i Niceą.Znajduje się w zachodniej części Riwiery Francuskiej i na południowy wschód od Prowansji.

Toulon znajduje się duży port i oferuje kilka międzynarodowych tras w Ajaccio, Bastii i Ile Rousse (Korsyka). To jest zawsze najlepiej na początku książki, aby uniknąć nad rezerwować promy.Istnieje również odpływają promy na Rzym (Civitavecchia).

W przeciwieństwie do innych miast Francji, Toulon nie jest przekraczana przez wszelkie duże rzeki, a tam jest nie Wielka rzeka w całej dzielnicy (francuski: w departamencie du Var). Kilka małych rzek przejechać przez miasto: Rivière neuve (angielski: new river), Le Las, L'Égoutyer znany również jako Rivière des amoureux (angielski: lover's river) z bez wyraźnego powodu.Z wyjątkiem ostatniego de rzek są teraz w podziemnych rur i nie są widoczne.

Port promowy Toulon

Toulon jest western bramą Côte d'Azur, przystanków kolejowych, jak i usług promowych, nowy dworzec autobusowy, oraz międzynarodowy port lotniczy w sąsiednich Hyeres.

Gospodarka opiera się na obecności wielkiej francuskiej bazy marynarki wojennej, który tworzy tysiące miejsc pracy bezpośrednich i pośrednich.Turystyka jest również ważna.

Działalność i zwiedzanie 

Historical Center
Ta część miasta została zbudowana w średniowieczu.To się nazywa vieille ville (English: Stare Miasto), ze względu na wiek lub Basse Ville (English: niskie miasto), ponieważ jest to najniższy punkt miasta, z wyjątkiem morza). W historycznym centrum znajduje się właśnie tylko na północ od portu.Zobaczysz bardzo małe zawiłych uliczkach.

Specjalnie zaleca szerokie ulice są na Algier i Lafayette ulice (francuski: Rue zespoły i Cours Lafayette). Te dwa są przez liczne sklepy i zatłoczone w każdą sobotę.Innych małych uliczek funkcji tylko stary wygląd budynków.

 • Odwiedzić port i promenada.Ludowe starej Prowansji, typowe akcent mieszkańców i niektóre drewniane łodzie nad morzem jeszcze (folk jest lepiej w mniejszych miejscowości na wybrzeżu, jednak). Liczne pamiątkowe sklepy, kawa sklepy i ryby restauracje.Również na placu portu, zobaczysz pomnik ducha nawigacji wskazując na morzu.
 • Tour de l'horloge, zegarem monumentalnego wpis bazy marynarki wojennej (na zachód od portu), używane w dawnych czasach do pierścienia na początku i pod koniec dnia roboczego.
 • Tylko między portem i na południe od Cours Lafeyette zobaczysz miejsce Louis Blanc z kościołem Saint François de Paule.Zbudowany w XVIII wieku, jest typowym stylu barokowego.
 • Tradycyjne rynki Prowansji, codziennie rano na Cours Lafayette z wyjątkiem w poniedziałki.Znajdziesz tam wszystkie lokalne produkty regionu.Istnieją także inne mniejsze rynki.
 • Miejsce Puget, w historycznym centrum miasta, jest starożytnym centrum miasta.Znajdziesz fontanna zbudowana w roku 1780.Rzeźba pokazał trzy delfiny, teraz całkowicie objęte bluszcz.Będziesz cieszyć się pobyt w cieniu to miejsce, w kawiarni, w gorące popołudnie.
 • Katedra Saint Marie de la Seds znajduje się w pobliżu miejsca Puget.Zbudowana w XI wieku, ma nigdy nie zostały zakończone, ale w 1738.Istnieją liczne obrazy z XVIII wieku.

Nowe Miasto
Zwane również Haute ville (angielski: wysokie miasto) przez kontrast z basse ville, ponieważ została ona zbudowana w wyższej części miasta.Znajduje się w północnej części zabytkowego centrum w XIX wieku przez barona Hoffman (który później został wezwany do budowania Paris). Liczne budynki i miejsca są w stylu XIX wieku późnego.

 • Miejsce de la liberté (angielski: Liberty plaza). Jest to jeden z najważniejszych miejsc miasta.Znajduje się ładny pomnik w fontannie.W zimie lodowisko jest rozliczany dla dzieci.Jednak to miejsce może być głośny z powodu głównego bulwaru miasta tylko wzdłuż miejsca.
 • Opery, miejsce Victor Hugo, +33 4 94 93 03 76, 100 m od placu Place de la Liberté. 
 • Stacja kolejowa znajduje się 100 m na północny zachód od Place de la Liberté, również z XIX wiecznym stylu.

Muzeów i atrakcji

Miasto posiada kilka plaż na południe od dzielnicy Mourillon.Zostały one utworzone w 1950 roku do rozwoju turystyki.Piękne plaże można znaleźć gdzie indziej na wybrzeżu.W dowolnym miejscu powinien być przygotowany do tłum na plaży.Plaże Toulon wiążą się do parku rozrywki dla dzieci w każdym wieku.Na wschód od miasta Cap Brun i Anse Magaud plaże są bardziej odizolowane, znacznie mniej tłoczno, ale trudniejsze do zasięgu (trzeba się wspiąć się trochę). 

 • Weź kolejki linowej (francuski: téléphérique) aby przejść do wzgórza Mont Faron.Téléphérique du Mont-Faron, bulwar Amiral Vence (lub autobusem 40, przystanek przy téléphérique), +33 4 94 92 68 25.Daje bezpośredni dostęp do muzeum Memorial lądowania w Prowansji.
 • Memorial Museum lądowania w Prowansji (francuski: Musée Mémorial du débarquement), szczyt Mont-Faron, +33 4 94 88 08 09.
 • Zoo Mont Faron (francuski: Zoo du Mont-Faron), +33 4 94 88 07 89.To jest centrum dla rozmnażania się dzikie zwierzę.
 • Rotonda Bibliothèque et muzeum historii naturalnej (angielski: Muzeum i biblioteki miejskiej), Boulevard de Strasbourg.Jako budynek, biblioteka jest warte zobaczenia.Muzeum posiada Kolekcje dzikiego życia.
 • Muzeum Marynarki Wojennej (francuski: Musée de la Marine, miejsce Monsergue (przy wejściu bazy marynarki wojennej), +33 4 94 02 02 01.Zbiory dotyczące marynarki wojennej historii miasta.
 • Muzeum z Tour Royale, pointe de la Mitre, +33 4 94 24 91 00.Royale Tour, jeden z licznych fortów Tulon, został zbudowany w 1514 przez króla Ludwika XII.Później był wykorzystywany jako więzienie, teraz otwarte na wizyty.Posiada również ekspozycja marynarki wojennej.
 • Muzeum łodzi o nazwie La nurkowań, pointe de la Mitre (+33 4 94 02 06 96), otwarty maja do października.Przed Muzeum, ta łódź został poświęcony transport cysterny do lądowania.

Klimat w Tulonie jest typowa dla południowej Francji.Lata są relatywnie gorące.Temperatury zwykle uzyskać wyższe niż 30 ° C.Czerwca jest gorący miesiąc, ale nagła burza może wystąpić raz.Lipca zwykle oferuje ochłodę i błękitne niebo.Sierpnia może być jeszcze gorętszy, ale burze mogą zacząć występować.Jesieni są deszczowe.Burze * polegać występują.Zimy są suche.Temperaturach nie będzie go głęboko poniżej 0 ° C, ale wiatr będzie zwiększyć uczucie zimna.


Najlepsze dostępne Toulon prom gwarancja ceny biletów

Gwarancja najlepszej ceny biletów promowych Toulon

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Corsica Ferries i linii promowych SNCM pasażera i samochód promów cena biletu do i od Tulonu.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy dla wybranych bilet promowy Toulon, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive biletu promowego Toulon tańsze w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby dokonać rezerwacji Toulon samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Toulon promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe Toulon prom ceny biletów, sprawdź dostępność i książki samochodu i prom pasażerski bilety z Toulon i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do Toulon i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj