FerryTO - pasażer i bilety na prom samochodowy

FerryTO oferuje tanie cross kanał samochodów i pasażerów prom rezerwację biletów z porównanie cen bilet promowy czasu rzeczywistego.Zawsze otrzymasz cenę biletu najtańsze dostępne promem przy rezerwacji online w FerryTO - i to jest gwarancja.
4.9 gwiazd - na podstawie 542 Opinie

Ystad promem

Ystad pasażera i promy samochodowe

Ystad pasażera i samochód prom, ceny biletów, rozkłady jazdy, bilety i informacje dla promów wypływających z Ystad do Ronne i Świnoujście.

Porównanie wszystkich dostępnych Ystad promem ceny biletów w czasie rzeczywistym i książki najtańsze dostępne Ystad samochodów i pasażerów prom bilety żeglarstwo z Ystad, Rønne i Świnoujście Bornholmstrafikken, Polferries i Unity Line promy online z natychmiastowym potwierdzeniem.

Porównać, książki i płacić mniej za bilety na prom Ystad w www.ferryto.pl
GoogleWyszukiwania niestandardowego 
 

Promy Ystad
Rezerwację & ceny biletów


Rezerwacji biletów na prom do Ystad
z Bornholmstrafikken, Polferries i Unity Line dla promów wypływających z Ystad do Ronne i Świnoujście online z wyprzedzeniem aby cieszyć się najtańsze dostępne promem cena biletu.

Cena, którą widzisz to cena, jaką płacisz . Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianki takie jak dodatkowy opał przeciąża lub opłaty za rezerwację, a my nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena możemy Państwu ofertę wybranych Ystad pasażera lub samochodu prom biletu, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica.

Aby uzyskać cenę biletu Ystad promem i zarezerwuj bilet promowy przez Internet skorzystaj z formularza Rezerwacja promu rzeczywisty czas po lewej stronie.Również są w stanie dodać Hotel w miejscu docelowym, czy gdziekolwiek indziej, do biletu promowego przy dokonywaniu rezerwacji biletów promowych.

 

Więcej informacji na temat Ystad

Posiadanie więcej niż 40 km/25 mi piaszczystych plaż przyrodniczo w jego sąsiedztwie, a niektóre 300 kilkaset malownicze domy, Ystad jest jednym z najładniejszych miasteczek w Szwecji.

Po prostu się tutaj na ciepły, letni dzień, kąpiel i relaks na jednej z plaż lub siedząc w jednym z wielu zakładów odkryty posiłek z dobrymi przyjaciółmi, jest niezapomniany.

Dojazd do Ystad jest wygodne i proste, bez względu na to, jak są coraz tutaj.

Samochodem z Malmö przez E65 zajmuje tylko około 45 minut, godzinę, Jeśli przejdziesz przez pociągiem lub autobusem.Od Simrishamn pociągiem około 40 minut, a lotnisko Malmö w ok.20 minut jazdy samochodem.

Samolotem  Duński lotniska Kastrup trwa około 1 godziny dotrzeć do Ystad pociągiem.Jeśli są Państwo lądowania na lotnisko Malmö/Sturup, zajmie 20 minut do Ystad samochodem lub taksówką.

Promy morskie z Polski i duńska wyspa Bornholm przybywa do Ystad codziennie.Z Polski odchodzą od Świnoujścia i Bornholm z Rönne.

Przez trenera autobusy które przyjeżdżają do Ystad codziennie od całego Scania.Do czasu tabele i/lub ceny kontakt Skånetrafiken telefon opuscić 771-77 77 77.

Ystad jest jak Muzeum życia z jego 300 starych domów które niektórych z nich - czyliÖrumshuset - są przechowywane w ich pierwotnego stanu i można go zwiedzać.Opactwo - klasztor franciszkanów z pięknym ogrodem różanym, Kościół i oczywiście główną atrakcją dla wszystkich odwiedzających południowej Szwecji - megalitic Ale kamienie w miejscowości, którą: Kåseberga w pobliżu Ystad należy wspomnieć, jak również.

Ystad
Ystad atrakcje


Biografteatern ScalaAles Stenar : Kåseberga (15 km na wschód od Ystad). Stonehenge Szwecja, 67 metrów statek długo kamień założony przez 59 duże głazy piaskowca, megalityczne pomnik z nordyckiej epoki żelaza, wokół 600AD.Witryny można dotrzeć samochodem lub autobusem od Ystad.Istnieje wiele objawów informacje na parkingu.Spacer 700 metrów pod górkę z parkingu a osiągniesz kamienie.Nie ma żadnych opłat wejście do kamieni, ale wycieczka z przewodnikiem będzie kosztować 40 SEK (4 Euro) za osobę.Zwiedzanie jest bezpłatne dla dzieci młodszych niż 17... Edycja 

Biografteatern Scala . St.Östergatan 12.Szwecji najstarsze kino, teraz przywrócone.

Karolem XII Hus Stora Västergaten, gdzie król powiedział spędzili noc.

Kościół Santa Maria (XIII wiek) jest najstarszym budynkiem żyjący w Ystad i jednego z najstarszych kościołów Skånes cegły.Z 9.15pm do 3.00 jestem Stróża nocnego wieje jego róg uspokoić mieszczan, że wszystko jest dobrze.

Kościół St. Petri i klasztor 

Ystads Konstmuseum St Knuts Torg, otwarte WT.-Słońce.-dobry muzeum sztuki, ze ciekawe wystawy i porządny sklep.

Studio filmowe Ystad . Ystad jest centrum przemysłu szwedzki film; studia zostały ustalone na zamknięcie starych koszarach wojskowych i są dostępne wycieczki z przewodnikiem, a także Cineteket, Muzeum interaktywne filmu.

Spacerem przez starą część miasta i cieszyć się starych domów przysłupowych.W wieczór jeść i pić na głównym placu lub ulice handlowe i cieszyć się i afery ochotników straży pożarnej w swoich pojazdach zabytkowych.

Po szlakach Wallander -Jeśli jesteś fanem książek lub filmów nie są wiele, wiele odniesień Mankell oparty jego materiał na rzeczywistych miejscach i sytuacjach.Jeśli ma to być uważa, że wydaje się być zabójstwo lub makabryczny wypadek na prawie każdym rogu miasta.W rzeczywistości policji są prawie nigdy nie widział, z wyjątkiem przypadków, gdy parkowanie do zbieraj burger zamówienie od żłobu na St Knuts Torg, blisko doskonałe biura informacji turystycznej w muzeum sztuki.

W okresie letnim , wybrać się na spacer na plaży (na wschód od miasta). Zatrzymaj się i chwycić piwa lub lodów w "Fritidsbaren" i uzyskać dobry widok na ocean.

Na północ od miasta jest piękny obszar jeziora i lasu.Kilka parków narodowych znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki i co drugi rok, Ystad gospodarze tatuaż, to trzeba zobaczyć, jeśli są Państwo zainteresowani w muzyce.

Być turystą w ten przytulny mały średniowiecznego miasta to prawdziwa przyjemność.W środowiskach są piękne i istnieje wiele ciekawych zabytków do zwiedzania.Ystad ma to wszystko dla ciała i duszy.Galerie sztuki miesza się z fascynujących muzeów i zoo życia jak również.Dlaczego nie spędzić dzień lub dwa w przepięknych plaż lub spędzić wieczór w jeden, jeśli klubach.Ystad jest po prostu cudowna .

 


Najlepsze dostępne Ystad promem gwarancja ceny biletów

Gwarancja najlepszej ceny biletów promowych Ystad

Gwarancja najlepszej ceny -Zawsze Oferujemy Państwu nasze najniższe dostępne Bornholmstrafikken, Polferries i Unity Line pasażera i promy samochodowe Cena biletu z Ystad i.Nie ma żadnych ukrytych dodatków lub niespodzianek dodatkowy opał przeciąża lub Rezerwacja opłaty, a my również możemy nie pobieramy żadnych dodatkowych dla płatności kartą Visa Electron.Cena cytujemy za bilet wybranych Ystad promem, na pokładzie zakwaterowanie i pojazd typu to wszystko trzeba będzie zapłacić, i to jest obietnica!

W mało prawdopodobnym przypadku znajdziesz to samo wszystkie inclusive Ystad promem biletu taniej w broszurze innego operatora wycieczki, którą możemy obiecać, że będziemy wszelkich starań, aby pokonać, że cena lub oferują wybór wnioskując o refundację.Aby dokonać rezerwacji Ystad samochodów i pasażerów prom bilety proszę Kliknij tutaj

 

Kliknij tutaj, aby skontaktować się zespół obsługi klienta Ystad promy na ferryto.pl

Klient troszczyć się, telesprzedaży & skontaktuj się z nami 

W FerryTO.pl są w stanie uzyskać żywe Ystad promem ceny biletów, zatrzymać się w hotelu i książki samochodów i pasażerów prom bilety z Ystad i na naszej najniższej ceny dostępnych biletów.

Ferryto.pl jest częścią na świecie największym online prom bilet sieci dystrybucji zapewnia możliwość dokonać rezerwacji ponad 80 głównych europejskich prom operatorów, w tym do Ystad i ponad 1200 inne połączenia promowe całej Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Europy Wschodniej, Morza Śródziemnego, Bałtyku i Afryki Północnej.

Aby uzyskać więcej informacji odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio proszę Kliknij tutaj